Pasifik Makina
Çimento Sektörü'ne yönelik makina ve ekipmanlar. Pnömatik Nakil Sistemleri, Bağlantı Elemanları, Hava Kompresörleri ve Kimyasallar.

Zhiping Song Dünya Çimento Birliği’nin Yeni Başkanı Oldu

Çin Ulusal Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Zhiping Song, Dünya Çimento Birliği’nin yeni başkanı oldu.

Çin Ulusal Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Zhiping Song, Dünya Çimento Birliği’nin yeni başkanı oldu. İlk kez, Çinli bir organizasyon temsilcisi, Dünya Çimento Birliği başkanı oldu.

DÇB’nin Londra’daki konferansında 29 ülkeden katılan 100’den fazla delegeye konuşma yapan Zhiping Song, “Bu konferansta konuşmak; benim için büyük bir onur ve tecrübelerimizi paylaşmak için iyi bir fırsat” dedi.

Dünya Çimento Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Emir Adıgüzel: Sayın Song’un Dünya Çimento Birliği başkanlığını kabul etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Çin Ulusal Yapı Malzemeleri kurumunun dünyanın en büyük çimento tedarikçisi olduğunu ve Çin’in küresel çimento sanayine verdiği önemi gösterdiğini ifade etti.

Zhiping Song, Çin yapı malzemeleri endüstrisinde 30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip. Ekim 2005’ten beridir Çin Ulusal Yapı Malzemeleri’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapıyor.

Bunları da beğenebilirsin